KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16165294
nr 1616 5294
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Etsningar, 5 st + 1 st färglitografi, Yttermått inklusive ram: 28x21-33x47 cm. Signerad
Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:48:41
29/4 17:45:45
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor